Rzeczoznawca Samochodowy – Sosnowiec

Stowarzyszenie Międzynarodowych Rzeczoznawców Techniki Samochodowej MOTOEXPERT

RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY SOSNOWIEC

Rzeczoznawca samochodowy Sosnowiec jest niezależnym ekspertem i specjalistą do spraw techniki samochodowej zrzeszonym w Stowarzyszeniu MOTOEXPERT z Kielc. Wykonując usługi rzeczoznawcze w ramach partnerstwa i działalności Stowarzyszenia Międzynarodowych Rzeczoznawców Techniki Samochodowej MOTOEXPERT,  rzeczoznawca samochodowy Sosnowiec zajmuje się przede wszystkim sporządzaniem powypadkowych opinii technicznych i kosztorysów napraw dotyczących aut uszkodzonych w wyniku zdarzenia drogowego.

Partnerski rzeczoznawca samochodowy Sosnowiec na rzecz Klientów, którymi są osoby fizyczne, firmy transportowe i instytucje wykonuje również wszelkiego rodzaju usługi z zakresu rzeczoznawstwa samochodowego oraz dokonuje obiektywnych i w pełni niezależnych weryfikacji ocen technicznych i kosytorysów, jakie osoby poszkodowane otrzymują od towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki tego rodzaju usługom klienci rzeczoznawcy z Sosnowca mogą liczyć na dochodzenie i nierzadko otrzymanie prawidłowo skalkulowanej kwoty odszkodowania.

Rzeczoznawca samochodowy Sosnowiec będąc członkiem zwyczajnym Stowarzyszenia MOTOEXPERT wykonuje zlecenia i usługi na terenie Górnego Śląska – głównie w Sosnowcu i okolicach oraz ma możliwość współpracy ze strategicznymi partnerami organizacji, w tym m.in. z niemiecką siecią rzeczoznawców MOTOEXPERT. Działalność, jaką prowadzi Stowarzyszenie pozwala na to, by rzeczoznawca samochodowy Sosnowiec opiniował oprócz szkód krajowych również szkody komunikacyjne powstałe za granicą (np. w Niemczech i Austrii).


Rzeczoznawca samochodowy z Sosnowca (woj. śląskie)

Rzeczoznawca Samochodowy Sosnowiec jest zrzeszony w Stowarzyszeniu Międzynarodowych Rzeczoznawców Techniki Samochodowej MOTOEXPERT od 2013 roku

Rzeczoznawca z Sosnowca jako partner i członek Stowarzyszenia Międzynarodowych Rzeczoznawców Techniki Samochodowej MOTOEXPERT posiada także:

– certyfikat rzeczoznawcy samochodowego …………………….

– certyfikat ……………………………………..

– wpis na listę biegłych sądowych przy Sądzie Okręgowym w …………………..

 

Kontakt z rzeczoznawcą samochodowym z Sosnowca możliwy za pośrednictwem Centrali Stowarzyszenia MOTOEXPERT  –  tel. (032) 746 0777

 

INFORMACJA

Poszukujemy rzeczoznawców samochodowych, eskpertów techniki samochodowej i biegłych sądowych z Krakowa i okolic, którzy chcieliby w ramach Stowarzyszenia Międzynarodowych Rzeczoznawców Techniki Samochodowej MOTOEXPERT zostać partnerami regionalnymi Stowarzyszenia.

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM W REGIONIE!

 

 

Stowarzyszenie Międzynarodowych Rzeczoznawców Techniki Samochodowej MOTOEXPERT